منو سایت

 • خانه
 • وبلاگ
 • آیا می توان خیانت زن را از روی صورت و بدنش تشخیص داد؟

آیا می توان خیانت زن را از روی صورت و بدنش تشخیص داد؟

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
آیا می توان خیانت زن را از روی صورت و بدنش تشخیص داد؟

تشخیص خیانت زن از روی چهره یکی از مبرم ترین موضوعاتی است که در میان روانشناسان روابط و خانواده مطرح می شود. جالب است بدانید که نشانه های خیانت در خانم ها نه تنها در رفتارشان مشهود است، بلکه در چهره و زبان بدنشان نیز مشخص است. به تشخیص خیانت در صورت در این مقاله چندین نمونه برای آشنایی شما با این روش ها آماده کرده ایم تشخیص خیانت زن از روی صورتش و زبان بدن آنها هم می توانید از موقعیت این افراد آگاه شوید و در صورت امکان با گفتگو مشکل را حل کنید و یا قبل از اینکه دیر شود و روابط عاطفی شما از بین برود، برای روابط به روانشناس مراجعه کنید.

علامت خیانت به زنان

در مقاله 15 نشانه خیانت زنانه بارزترین خصوصیات افراد خیانتکار را برای شما عزیزان قرار داده ایم. به طور خلاصه، اگر بخواهیم نمونه هایی از نشانه های خیانت زنان را بیان کنیم، می توان موارد زیر را معرفی کرد:

نشانه های خیانت زنان
 • کلاهبرداران تلفن همراه خود را همیشه بسته نگه می دارند، حتی در حمام.
 • افراد فریبکار سابقه دروغگویی و پنهان کاری دارند.
 • کلاهبرداران جلسات مخفیانه طولانی و تماس های تلفنی دارند.
 • وقتی از افراد خیانتکار در مورد رفتار اشتباهشان سوال می شود، از پاسخ درست اجتناب می کنند و عصبانی و عصبی رفتار می کنند.
 • افراد بی وفا مدام از شما و رفتارتان انتقاد می کنند و شما را به خیانت متهم می کنند.
 • افراد خیانتکار علاقه ای به رابطه جنسی با شما ندارند و رفتاری سرد و بی احساس دارند.
 • افرادی که خیانت می کنند سابقه خیانت دارند یا در روابط بسیار کوتاهی بوده اند.

در زیر به روش های تشخیص خیانت زن با چهره و رفتار آنها اشاره کرده ایم.

روش های کشف تقلب

در علم روان شناسی نیز مانند سایر علوم هیچ چیز قطعی نیست و همه چیزهایی که بر اساس تحقیق اطلاع رسانی می شود درصدی از درستی و نادرستی دارد; بنابراین نمی توان با قاطعیت گفت که اگر فردی چنین علائم و رفتاری داشته باشد، قطعاً خیانتکار است. بسیاری از عوامل روحی، جسمی و محیطی بر رفتار انسان تأثیر می گذارد. مواردی که در این قسمت ذکر می کنیم صرفا جهت اطلاع رسانی و آگاهی بخشی است و ما به هیچ وجه نمی توانیم صحت آنها را ادعا کنیم.

روش های کشف تقلب

روش‌های تشخیص تقلب شامل موارد زیر می‌شود که در صورت خیانت به شریک زندگی‌تان می‌توانید از آن‌ها استفاده کنید:

 • اگر همسرتان بدون اطلاع از خانه خارج شد و این مشکل بارها و بارها تکرار شد، دلیل این رفتار را از او بپرسید، اگر نپذیرفت، این احتمال وجود دارد که چیزی را از شما پنهان کند.
 • اگر جلسات او به بهانه دیدار دوستان یا آشنایان است، از او بپرسید که این دوست یا آشنا کیست، اگر از پاسخ طفره رفت، پس چیزی برای پنهان کردن دارد.
 • از او بخواهید در مورد تغییر رفتارش و اینکه چقدر شما را دوست دارد صحبت کند. اگر بحث منجر به مشاجره و پرخاشگری شود، ممکن است نشانه خیانت او باشد.
 • فضای مجازی می تواند بهترین بستر برای تقلب و صحبت با افراد خارج از رابطه شما باشد. هنگام استفاده از تلفن همراه و شبکه های مجازی به رفتار همسرتان توجه کنید. آیا او چیزی را از شما پنهان می کند؟ آیا گفتگوهای پنهان و طولانی وجود دارد؟ آیا او همیشه گوشی خود را با خود حمل می کند و مدام رمز عبور خود را تغییر می دهد؟

اگر به دنبال یک مشاور خوب هستید به مقاله بهترین روانشناس تهران مراجعه کنید.

روش های تشخیص خیانت زن از روی صورت و زبان بدن

روانشناسان زبان صورت و بدن با مطالعات زیادی که در مورد فریب و دروغ انجام داده اند، برخی تغییرات در حالات چهره و رفتار فیزیکی را به عنوان شاخصی برای شناخت فریب و دروغ افراد معرفی کرده اند. البته باید بدانید که هر کدام از این نشانه ها تشخیص خیانت در صورت و بدن آنها ممکن است به دلیل پنهان کردن مشکلات دیگر یا دروغ گفتن در مورد چیزی غیر از مشکل تقلب ایجاد شود. بنابراین بهتر است در مقابل هرگونه تعصب رفتار منطقی و بالغانه داشته باشید و اگر بیش از حد نگران هستید با مشاوران رابطه مشورت کنید. برخی از مواردی که به شما کمک می کند خیانت یک زن را از روی صورت و زبان بدن او تشخیص دهید، علائم زیر است:

1. هنگام استفاده از تلفن همراه لبخند بزنید

حتما برای شما هم پیش آمده است که وقتی با فردی که بیشتر به او علاقه دارید صحبت می کنید، به دلیل بازخوردهای عاشقانه و جملات احساسی، کاملاً ناخودآگاه لبخندی روی لبان شما ظاهر می شود که در ابتدا و به دلیل تلنگرهای آن متوجه نشدید. اطرافیان شما با این کار آگاه خواهید شد. لبخند ناخودآگاه یکی از واکنش های بدن و صورت شماست که به دلیل رضایت قلبی و احساس عشق زیاد اتفاق می افتد.

لبخند زدن هنگام استفاده از تلفن همراه

یکی از راه های تشخیص خیانت یک زن در چهره او، لبخند ناخودآگاه او در حین چت و استفاده از تلفن همراه است. ممکن است بگویید که شاید پیام یا شوخی دوست داشتنی در جمع دوستان ارسال شده باشد که باعث آن لبخند ناگهانی شده است. اما باید بدانید که شریک زندگی شما از گپ زدن با دوستان نمی ترسد و اگر بپرسید به راحتی به شما می گوید مشکل از کجاست. اما اگر خیانت یا پیوندهای عاطفی پنهانی وجود داشته باشد، با واکنش عصبی او مواجه خواهید شد.

در مقاله خیانت مرد به زن شما را با علائم خیانت مردانه آشنا کردیم که می توانید بخوانید.

2. او حاضر نیست مستقیم در چشمان شما نگاه کند

یکی از راه‌های تشخیص اینکه آیا یک زن به صورت خود خیانت می‌کند این است که اگر در حین صحبت با او به چشمان او نگاه کنید، آنها از شما نگاه می‌کنند و سعی می‌کنند به جایی غیر از چشمان شما نگاه کنند. کارشناسان زبان بدن این عمل را یکی از رفتارهای اصلی افراد دروغگو، پنهانکار و افرادی می دانند که به شدت احساس گناه می کنند. ذهن می داند که چشم ها می توانند حقیقت درونی و طرز فکر افراد را آشکار کنند (مثلاً باز شدن مردمک چشم در هنگام هیجان و شادی). بنابراین، وقتی در حین مناظره یا حتی یک سؤال عادی احساس می کنند که در چشمان خود احساس گناه، دروغ و ترس می کنند، سعی می کنند این نگاه را به سمت دیگری منحرف کنند.

افراد خیانتکار وقتی به آنها ابراز عشق می کنید یا از اعتماد خود به آنها صحبت می کنید به شما و چشمان شما نگاه نمی کنند زیرا برخی از آنها به دلیل خیانت و داشتن روابط پنهانی از شما خجالت می کشند و به دلیل جریحه دار کردن احساسات شما احساس گناه می کنند. این احساس را از شما پنهان کنید

3. هنگام ابراز علاقه یا انتقاد می خندند

یکی از نشانه های یک رابطه سالم که در آن هر دو طرف به فکر یکدیگر هستند و سعی در تقویت رابطه دارند، انتقاد و تلاش برای حل مشکلات است. همچنین اگر شریک زندگی تان به شما متعهد است و شما را دوست دارد، وقتی علاقه اش را ابراز می کند، علاقه اش را هم به شما ابراز می کند و به نوعی آن را جبران می کند. یکی از راه های تشخیص خیانت یک زن در چهره او این است که اگر به این افراد علاقه نشان دهید، پاسخ محبت آمیز دریافت نمی کنید و گاهی اوقات با لبخند یا سخنان کنایه آمیز مواجه می شوید.

وقتی ابراز علاقه می کنید یا از آنها انتقاد می کنید، لبخند بزنید

در روانشناسی زبان بدن، تمسخر به معنای کوچک شمردن موضوع یا تحقیر طرف مقابل است و واکنشی طبیعی و ناخودآگاه تلقی می شود. به دلیل عدم تعهد و وفاداری، شخص خیانتکار ذاتاً می داند که عشق یک مفهوم خیالی است و وفاداری صحیح نیست. بنابراین گوش دادن به جملات عاشقانه برای این افراد بی فایده و در نتیجه باعث خنده می شود. همچنین اگر شریک زندگی خود و رفتار نامناسب او را مورد انتقاد قرار دهید، واکنش او به این موضوع نشان می دهد که چقدر برای شما و احساسات شما ارزش قائل است، علاقه همسرتان به شما کاهش یافته است و بهتر است هر چه زودتر رابطه را بهبود ببخشید.

به کسانی که با سرد مزاجی مشکل دارند پیشنهاد می کنیم مقاله سرد مزاجی خانم ها را مطالعه کنند.

4. جویدن ناخن و لب

یکی از راه‌های تشخیص خیانت زن از روی رفتار چهره و بدن، توجه به علائم اضطراب و استرس است که در گذشته وجود نداشت و تنها پس از مدتی احساس می‌کنید که همسرتان دائماً نگران چیزی است و مضطرب است. او از توضیح دادن آن امتناع می کند و آن را از شما پنهان می کند. جویدن پوست و ناخن یکی از ابتدایی ترین نشانه های اضطراب و استرس است. اگر این رفتار هشداردهنده را هنگام پرسیدن تغییر رفتار آنها هنگام نزدیک شدن به تلفن همراه یا زنگ زدن تلفن آنها مشاهده کردید، سعی کنید دلیل این رفتار را درک کنید و در مورد مشکلات و شواهدی که ذکر کردیم، با یک شریک مشورت کنید. مشاور برای کمک به حفظ روابط در صورت امکان.

آخرین کلمه

در این مقاله روش های تشخیص خیانت زن از روی صورتش ما به شما معرفی کردیم. امید است با آگاهی از چنین مواردی بتوانید در تقویت رابطه خود بکوشید. توصیه می کنیم در صورت مشاهده این علائم ابتدا با روانشناس و مشاور خانواده مشورت کنید. همچنین اگر تجربه ای در این زمینه دارید در قسمت نظرات با ما در میان بگذارید.

سوالات متداول

نشانه های خیانت زنان چیست؟

از نشانه های خیانت زنانه می توان به همراه داشتن مداوم تلفن همراه، جلسات و گفتگوهای مخفیانه، توجه بیشتر به ظاهر نسبت به گذشته و دروغ و پنهان کاری اشاره کرد.

چرا برخی از زنان به مردان خود خیانت می کنند؟

خیانت زنان در مردان می تواند ناشی از سرد شدن رابطه، عدم توجه کافی از طرف شریک، کاهش عزت نفس، تنوع و عدم علاقه به تعهد باشد.

راه های تشخیص خیانت در صورت چیست؟

عدم تماس چشمی یکی از راه های تشخیص خیانت در صورت است. در مطلب به موارد دیگری از تشخیص خیانت زنان از روی چهره اشاره کردیم.

راه های تشخیص خیانت با رفتار چیست؟

رفتار مردان و زنان خیانتکار نشانه های خاصی دارد که تشخیص آن برای همه افراد آسان نیست. در مقاله به روش های تشخیص تقلب با رفتار و چهره اشاره کردیم.