منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • افزایش قطر دستگاه تناسلی مردان با 5 روش

افزایش قطر دستگاه تناسلی مردان با 5 روش

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
افزایش قطر دستگاه تناسلی مردان با 5 روش

به افزایش قطر دستگاه تناسلی مردانه چه کار باید بکنیم E افزایش قطر دستگاه تناسلی مردان با ماساژ ممکن است؟ همه مردان دیر یا زود به اندازه اندام تناسلی خود فکر می کنند. بسیاری از اندازه آن راضی نیستند و نگران این هستند که ممکن است در زندگی خانوادگی خود دچار مشکل شوند. فقدان سانتی مترهای گرامی می تواند عزت نفس مرد را کاهش دهد و او را از نارضایتی شریک زندگی خود ترساند. اکثر مقالات ادعا می کنند که یک دستگاه تناسلی کوچک مردانه نه تنها دلیلی برای اختلال نعوظ است، بلکه می تواند منجر به ناتوانی جنسی شود.

اکثر مردان بر این باورند که هر چه آلت تناسلی بزرگتر باشد، زندگی جنسی بهتری خواهد داشت. همچنین این عقیده وجود دارد که بیشتر زنان دوست دارند همسرشان آلت تناسلی بلندتر و ضخیم‌تری داشته باشد. البته این مشکل به عوامل جنسی زیادی بستگی دارد. به عنوان مثال، برای بسیاری از زنان، آلت تناسلی بزرگ باعث درد در هنگام مقاربت می شود.

به طور کلی، شما باید تبلیغات در بازارهای جنسی را فراموش کنید و زندگی جنسی خود را به روشی منطقی بهبود بخشید. بر اساس مطالعات، اندازه و قطر دستگاه تناسلی مردان مهم است، اما نه آنقدر که باعث تضعیف یا تقویت رابطه جنسی شود. در واقع، اگر مردی دارای حداقل طول و قطر دستگاه تناسلی باشد، می تواند رابطه خوبی را برای خود و شریک زندگی خود تضمین کند. با این حال، اگر همچنان قصد دارید قطر آلت مردانه را افزایش دهید، این مقاله راهنمای شما خواهد بود.

روش افزایش قطر دستگاه تناسلی مردانه روش هایی مانند کشش آلت تناسلی، فرآیند استفاده از دست ها یا وسایل ماساژ مخصوص، جراحی، استفاده از روغن های مخصوص و … وجود دارد که در ادامه به آن ها می پردازیم.

حقایقی در مورد اندازه اندام تناسلی مردانه

مطالعات بسیاری توسط جوامع آماری مختلف انجام شده است که بر اساس آنها حقایق زیادی در مورد اندازه صحیح دستگاه تولید مثل مردان نشان داده شده است. بر اساس این تحقیقات بیشتر زنان از اندازه اندام تناسلی همسر خود رضایت دارند. آن هم تا زمانی که مردان از اندازه اندام تناسلی خود راضی نباشند. با این حال، زنان ترجیح می‌دهند که همسرشان آلت تناسلی ضخیم‌تری داشته باشد تا اینکه همسرشان آلت تناسلی بلندتری داشته باشد. در واقع طول دستگاه تناسلی اگر از حد معینی فراتر رود، بیشتر از لذت، درد را برای زن به همراه خواهد داشت.

    اندازه اندام تناسلی مردانه

همین مشکل باعث می شود اکثر مردان به جستجو بپردازند روش افزایش قطر دستگاه تناسلی مردانه به طور کلی، اندازه دستگاه تناسلی بیش از هر چیز دیگری به ژنتیک بستگی دارد. این مشکلی است که نمی توان آن را اغراق کرد. همچنین موقعیت جغرافیایی می تواند تا حدودی بر اندازه اندام تناسلی مردان تأثیر بگذارد. اما با رعایت یک سری نکات و انجام برخی کشش های ناحیه تناسلی، می توانید انتظار بزرگتر شدن آن را داشته باشید. روش هایی مانند ماساژ با روغن های مخصوص، جراحی، ورزش های خاص، استفاده از دستگاه های حجم دهنده و … وجود دارد که در ادامه به آنها می پردازیم.

اما باید در نظر داشته باشید که بزرگ شدن دستگاه تناسلی لزوماً به رابطه جنسی بهتر منجر نمی شود. از آنجایی که تنها یک عامل اندازه دستگاه تناسلی است، رابطه جنسی خوب و سالم مستلزم بسیاری عوامل دیگر است که می تواند بر اساس هر فرد متفاوت باشد. در زیر راه ها و روش هایی که برای افزایش قطر دستگاه تناسلی مردان وجود دارد را بررسی خواهیم کرد.

اگر با مشکل زود انزالی دست و پنجه نرم می کنید، پیشنهاد می کنیم مطالعه مقاله « درمان زود انزالی » را از دست ندهید.

2 راه برای افزایش قطر دستگاه تناسلی مردان

باید در نظر داشته باشید که چیزی که باعث ایجاد نعوظ و همچنین افزایش قطر دستگاه تناسلی مردان می شود، خون است. با تزریق خون به این قسمت در دراز مدت می توان شاهد افزایش قطر آلت تناسلی بود. همچنین پوشیدن لباس زیر تنگ و ناراحت کننده که به اندام تناسلی فشار وارد می کند می تواند باعث کاهش طول و عرض اندام تناسلی شود. تمرینات کششی ناحیه تناسلی می تواند به شما در رسیدن به این هدف به طور طبیعی کمک کند.

1. پمپ خلاء برای افزایش قطر دستگاه تناسلی مردانه

پمپ های وکیوم به لطف عملکردی که دارند بیش از هر زمان دیگری باعث خون رسانی به دستگاه تناسلی می شوند. به همین دلیل گفته می شود که استفاده از این دستگاه می تواند منجر به افزایش قطر دستگاه تناسلی مردان شود. البته این دستگاه برای افرادی که توانایی نعوظ پایین دارند تجویز می شود. زیرا جاروبرقی می تواند به سرعت کاربر را به نعوظ کامل برساند. البته این پمپ می تواند عوارضی داشته باشد. سوزش، حساسیت و خارش در دستگاه تناسلی از جمله عوارض این دستگاه است. به همین دلیل توصیه می شود قبل از مصرف با پزشک مشورت کنید.

2. عمل و تزریق برای افزایش قطر اندام تناسلی

ساده ترین و سریع ترین راه برای افزایش قطر دستگاه تناسلی مردان، جراحی و تزریق است. این کار با قرض گرفتن سلول های چربی از سایر قسمت های بدن برای افزایش طول و عرض آلت تناسلی انجام می شود.

اعمال و تزریق برای افزایش قطر دستگاه تناسلی

این کار علاوه بر اینکه هزینه زیادی دارد، باز هم جراحی محسوب می شود و خطرات خود را دارد. ممکن است برای مردی با اندازه آلت تناسلی طبیعی توصیه نشود که تحت عمل جراحی برای افزایش اندازه یا قطر آلت تناسلی قرار گیرد. در واقع این عمل برای افرادی که به دلایل مختلف رشد اندام تناسلی خوبی در دوران بلوغ نداشته اند و اندازه آلت تناسلی آنها کوچکتر از حد طبیعی است توصیه می شود.

روش های افزایش قطر دستگاه تناسلی مردان با ماساژ

همانطور که گفتیم یکی از راه های افزایش قطر دستگاه تناسلی مردان در نظر گرفتن خون رسانی آن است یکی از راه های مفید خون رسانی ماساژ است. انواع ماساژ برای افزایش قطر اندام تناسلی وجود دارد. برای این کار باید روان کننده را به آلت تناسلی بمالید و به آرامی ماساژ دهید. توجه داشته باشید که در این شرایط دستگاه تناسلی نعوظ می شود. توجه داشته باشید که تجمع خون در دستگاه تناسلی حساسیت این قسمت را تا حد زیادی افزایش می دهد. به همین دلیل این کار را به آرامی و با تمرکز بالا انجام دهید.

1. تمرین jelking

Jelqing، رایج ترین روش افزایش قطر دستگاه تناسلی مردان با ماساژ به ضخیم شدن آلت تناسلی کمک می کند. برای افزایش اندازه آلت تناسلی، توصیه می شود این کار را حداقل یک بار در روز انجام دهید. این ورزش همچنین منجر به نعوظ بهتر می شود که می تواند به یک زندگی جنسی سالم کمک کند.

برای انجام این تمرین ابتدا اندام تناسلی خود را به خوبی گرم کنید و سپس از روان کننده مناسب استفاده کنید. سپس با انگشت سبابه و شست انگشتری درست کنید و حلقه را از انتها به سمت غده ماساژ دهید و زمانی که به سر رسیدید 3 ثانیه مکث کنید. این کار را 300 بار در هفته اول و 500 بار در هفته از هفته های بعد انجام دهید.

2. تمرینات کگل برای افزایش قطر دستگاه تناسلی

اگرچه این ورزش مربوط به کف لگن است، اما می تواند در افزایش قطر دستگاه تناسلی مردان موثر باشد. برای انجام تمرینات کگل ابتدا باید یاد بگیرید که عضلات کف لگن خود را کنترل کنید. برای اینکه بفهمید این عضله دقیقاً کجاست بعد از ادرار کردن، سعی کنید در وسط ادرار متوقف شوید. در این زمان متوجه انقباض عضلات کف لگن خواهید شد. با دانستن این قسمت، اکنون می توانید کنترل آن را در دست بگیرید.

    تمرینات کگل برای افزایش قطر دستگاه تناسلی

برای انجام تمرینات کگل برای افزایش قطر آلت تناسلی، در حالت خوابیده، عضلات کف لگن را به مدت سه ثانیه سفت و منقبض کرده و سپس آنها را به مدت سه ثانیه شل کنید. این کار را 10 بار انجام دهید تا تمرینتان موثر باشد. همچنین این کار را سه بار در روز انجام دهید. توجه داشته باشید که نباید به اشتباه روی ران یا شکم تمرکز کنید. همچنین در ابتدای تمرین این کار را در حالت درازکش انجام دهید.

خودارضایی یکی از مشکلاتی است که بسیاری از زنان و مردان با آن درگیر هستند. در مقاله عوارض خودارضایی شما را با روش های درمانی آن آشنا کردیم.

افزایش قطر دستگاه تناسلی مردان در طب سنتی

طب سنتی روش هایی را برای افزایش قطر دستگاه تناسلی مردان توصیه می کند. استفاده از گیاهانی مانند کارلا، میریفیکا، کوردیپس، جلبک، اپیدمیکوم، جینکو و غیره. علاوه بر این، ماساژ همواره یکی از روش های مورد استفاده در طب سنتی است.

افزایش قطر دستگاه تناسلی مردان در طب سنتی

روغن هایی نیز وجود دارد که ماساژ بدن می تواند در این زمینه موثر باشد. مثلا افزایش قطر دستگاه تناسلی نر با روغن گلرنگ این یکی از موضوعاتی است که در علم طب سنتی مطرح می شود و ادعا می شود که این روش تأثیر زیادی دارد.

در تمامی روش ها افزایش قطر دستگاه تناسلی مردان در طب سنتی در کنار انجام ماساژ توصیه می شود و شاید مصرف داروهای گیاهی به تنهایی تاثیر خاصی در این امر نداشته باشد.

پروستات یکی از بیماری های شایع در مردان است. برای آشنایی با آن می توانید مقاله پروستات چیست را مطالعه کنید.

نتیجه

افزایش قطر دستگاه تناسلی مردانه این یکی از آن چیزهایی است که هر مردی در مقطعی به آن فکر می کند. چیزی که باید در نظر داشته باشید این است که ترس شما در مورد اندام تناسلی کوچک احتمالاً بی اساس است. اما باز هم بنا به دلایلی اگر قصد افزایش قطر دستگاه تناسلی را دارید تا اتصال بهتری داشته باشید می توانید از روش هایی مانند استفاده از پمپ، جراحی، استفاده از داروهای گیاهی در طب سنتی و … استفاده کنید.

همچنین راه هایی برای افزایش قطر دستگاه تناسلی مردان با ماساژ مواردی وجود دارد که در اینجا به آنها پرداخته ایم. برای این کار روش هایی مانند Kegel و Jelking توصیه می شود. مراقب باشید، احتمالاً متوجه افزایش قطر اندام تناسلی خود نخواهید شد. به همین دلیل توصیه می شود به طور مرتب آن را اندازه بگیرید و اندازه آن را ثبت کنید تا بعد از انجام تمرینات متوجه تغییر سایز اندام تناسلی شوید.

امیدواریم توانسته باشیم اطلاعات مفیدی در مورد افزایش قطر دستگاه تناسلی مردان در اختیار شما عزیزان قرار داده باشیم. همچنین اگر سوالی در این زمینه دارید در قسمت نظرات برای ما ثبت کنید.