منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تحت چه شرایطی باید از سرور مجازی کانادا استفاده کنیم؟

تحت چه شرایطی باید از سرور مجازی کانادا استفاده کنیم؟

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
تحت چه شرایطی باید از سرور مجازی کانادا استفاده کنیم؟

هر سرور مجازی با توجه به مشخصات سخت افزاری و موقعیت مکانی خود دارای برنامه های کاربردی خاصی است که کاربران هنگام انتخاب پلن سرور مجازی باید به آن توجه کنند.

سرور مجازی کانادا یکی از بهترین گزینه های موجود در بازار VPS است که برای تجارت در مبادلات بین المللی و میزبانی وب سایت های سنگین با ترافیک بالا بسیار خوب عمل می کند.

البته پاسخ به این سوال تنها به این چند جمله خلاصه نمی شود و کسب اطلاعات بیشتر در مورد سرور مجازی و ویژگی ها و کاربردهای سرور مجازی کانادا باعث می شود تا از مناسب بودن این سرور برای اهداف و نیازهای خود بیشتر مطلع شوید. :

سرور مجازی کانادا چیست؟

سرور مجازی نسخه ای از سرور فیزیکی است که با توجه به ویژگی های خود دارای قابلیت ها و منابع خاصی است. بنابراین، با استفاده از فناوری های مجازی سازی، ارائه دهنده سرور مجازی یک لایه مجازی در بالای سیستم عامل سرور اضافه می کند که وظیفه پارتیشن بندی سرور بین کاربران مختلف را نیز بر عهده دارد.

در واقع با استفاده از یک سرور مجازی، کاربر منابع خاصی به آن مرتبط است که پسوند آن نشان دهنده محل مرکز داده ای است که سرور فیزیکی در آن قرار دارد. بنابراین سرور مجازی کانادایی به سرور مجازی اطلاق می شود که سرور فیزیکی آن در یکی از مراکز داده در کانادا قرار دارد.

سرور مجازی کانادا چه مزایایی برای کاربر دارد؟

مانیتورینگ سرور بهبود یافته

با خرید سرور مجازی کانادایی از خدمات عالی مانیتورینگ سرور بهره مند خواهید شد که این مزیت بزرگی برای شما محسوب می شود زیرا به افزایش عملکرد وب سایت و سرور کمک می کند. بنابراین منابع سخت افزاری قوی با قابلیت مانیتورینگ سرور از امنیت و ثبات بیشتری برخوردار خواهند بود زیرا هر گونه خرابی در سرور به سرعت شناسایی می شود.

کنترل

خرید سرور مجازی کانادایی از یک ارائه دهنده به این معنی نیست که شما از مدیریت کنترل پنل خود محروم خواهید شد. دسترسی اولیه به شما این امکان را می دهد که تمام قسمت های سرور و وب سایت را خودتان کنترل کنید و بنا به نیاز خود، تمامی تغییرات، حذف ها، نصب ها و به روز رسانی ها را بدون تاخیر اعمال کنید.

IP ثابت و اختصاصی کانادا

IP ثابت و اختصاصی کانادا

اهمیت اصلی این ویژگی زمانی مشخص می شود که به سایت های بین المللی معروفی که کاربران ایرانی را تحریم کرده اند فکر کنید. عدم دسترسی ایران به برخی پلتفرم‌ها، به‌ویژه صرافی‌های پرطرفدار مانند بایننس، به معنای محرومیت کاربران ایرانی از فرصت رشد در این حوزه است. اما سرور مجازی کانادا یک خروجی امن برای معامله گران ایرانی است زیرا آنها به عنوان شهروند کانادایی فعالیت می کنند و از خطرات خرابی فیلترشکن و شناسایی آنها به دور هستند. بنابراین، دسترسی مداوم به سایت های مهم مانند بایننس با IP ثابت یک مزیت بزرگ است.

جلب رضایت مخاطبان یک وب سایت خارجی

اگر خدمات و محصولات وب سایت شما مخاطبان آمریکایی و کانادایی زیادی دارد و اهداف خود را طوری تعیین کرده اید که عملکرد و سرعت صفحات وب سایت شما برای آن مخاطبان بهتر باشد، استفاده از سرور مجازی کانادایی بهترین کار است. انجام دهید تا در این موفق شوید. مسیر را بسازید.

بارگذاری سریع صفحه و سرعت آپلود و دانلود فایل منجر به رضایت کاربر می شود و رضایت کاربر برابر با بهبود رتبه صفحه است. بنابراین با استفاده از این سرور مجازی می توانید به راحتی وب سایت پربازدید و شلوغ خود را کنترل و مدیریت کنید و امنیت کاربران خود را تضمین کنید.

علاوه بر تمامی این موارد دسترسی به ترافیک و پهنای باند بالا، امکان انتخاب سیستم عامل، عملکرد عالی به دلیل منابع قدرتمند، امکان دسترسی از راه دور به سیستم عامل، امکان نصب اپلیکیشن های لازم و … می باشد. همچنین یکی از نقاط قوت سرور مجازی کانادا است.

در خرید سرور مجازی به چه نکاتی توجه کنیم؟

در خرید سرور مجازی به چه نکاتی توجه کنیم؟

قبل از هر کاری باید نیازهای سخت افزاری خود را مشخص کنید و بر اساس منابعی که نیاز دارید، طرح مورد نظر خود را انتخاب کنید. پهنای باند، رم، CPU و فضای SSD مهم ترین بخش هایی هستند که بر عملکرد و هزینه سرور تاثیر می گذارند.

همچنین معیارهای زیر در این تصمیم گنجانده شده است:

تایم و عملکرد سرور: زمانی که سرور آنلاین است و همچنان در حال کار است، آپ تایم نامیده می شود. برای درک اهمیت این معیار، فقط خرابی وب سایت در هنگام از کار افتادن سرور را در نظر بگیرید. بنابراین سعی کنید خرید خود را از شرکتی انجام دهید که زمان طولانی را برای سرورهای مجازی خود در نظر می گیرد، زیرا این کار باعث می شود وب سایت شما به طور مداوم در دسترس باشد.

امکان دسترسی روت: با دسترسی روت شما کنترل کاملی بر سرور خود خواهید داشت. پس هنگام انتخاب ارائه دهنده و برنامه ریزی، این معیار را در نظر بگیرید، زیرا همه هاست ها این قابلیت را برای سرورهای مجازی خود ندارند.

پشتیبانی می کند: با وجود اینکه شما در بازی خود نقش اصلی را بر عهده دارید اما از پشتیبانی بهره مند هستید، فرآیند راه اندازی و مدیریت وب سایت با سرور مجازی یا هر کار دیگری که با سرور مجازی کانادایی انجام می دهید با سرعت و سرعت بهتری انجام می شود. کیفیت

هزینه ها و منافع: بودجه ای را که برای خرید سرور مجازی نیاز دارید کنار بگذارید و سعی کنید انتخابی داشته باشید که بعداً به دلیل امکانات و مزایای کمتر پشیمان نشوید و دیگر هزینه های ارتقای طرح را بپردازید.

علاوه بر این معیارها، نباید از اهمیت مواردی مانند نوع سیستم عامل، خدمات امنیتی، پنل های کنترل مجوز، امکانات پشتیبان و تعداد آدرس های IP اضافی غافل شوید.

مطمئن باشید با در نظر گرفتن این عوامل و خرید یک سرور مجازی کانادایی با امکانات عالی از یک شرکت معتبر، گام مهمی در جهت پایان دادن به محدودیت های خود بردارید.