منو سایت

تخفیف نوروزی 1401 😍 • وبلاگ پسر می باشد

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
تخفیف نوروزی 1401 😍 • وبلاگ پسر می باشد

با سلام خدمت تمامی کاربران و بازدیدکنندگان

نوروز اولین روز سال شمسی ایرانی برابر با اول فروردین، جشن آغاز سال نو ایرانی و یکی از کهن ترین اعیاد به جا مانده از ایران باستان است. نوروز ریشه در ایران باستان دارد و مردم مناطق مختلف فلات ایران هنوز هم نوروز را جشن می گیرند. نوروز در آغاز فصل بهار جشن گرفته می شود که امروز آن را اعتدال بهاری می نامند. نوروز در ایران و افغانستان و همچنین در برخی از کشورهای دیگر مانند تاجیکستان، روسیه، قرقیزستان، قزاقستان، سوریه، عراق، گرجستان، آذربایجان، آلبانی، چین، ترکیه، ترکمنستان، هند، آغاز سال نو شمرده می شود. پاکستان و ازبکستان یک تعطیل عمومی است و مردم آن را جشن می گیرند.

نوروز به عنوان یک جشن قدیمی و کهن، میراث بسیاری از اقوام منطقه و دارای شناسنامه ایرانی بوده و به عنوان نماد پیوند مردم و اقوام ایرانی و ملت ایران از آن یاد می شود. ایرانیان نوروز را سرآغاز رستاخیز طبیعت و گاه رویش و زایش باغ ها و پارک ها می دانند و معتقدند در نوروز همزمان با طبیعت، باید دوران جدیدی را با ذهن و نگرشی نو و با لباسی نو آغاز کرد. .

عید نوروز بر شما مبارک آریا عزیز. با آرزوی سلامتی و موفقیت


تخفیف پسران

امسال با 3 تخفیف متفاوت و جذاب در خدمت شما هستیم.

1- تخفیف تمدید برای مشتریان فعلی (30%)

امسال نیز مانند سایر سال های جاری، تمامی مشتریان فعلی از تخفیف تمدید برخوردار خواهند شد. زمان استفاده از تمدید تخفیف از 30 تا 29 اسفند خواهد بود. تمامی کاربرانی که قصد تمدید دارند می توانند در زمان اعلام شده درخواست تمدید خود را در قسمت مالی ثبت کنند. 30 درصد تخفیف و شامل دوره پرداخت سالانه به بعد است.

شرایط استفاده از تخفیف تمدید:

  1. سرویس باید فعال باشد. خدمات مسدود یا حذف شده شامل تخفیف نمی شود.
  2. دوره پرداخت باید سالانه یا بیشتر باشد (در غیر این صورت باید با قیمت اصلی به سالانه ارتقا داده شود و پس از آن درخواست تمدید صادر می شود)
  3. فقط خدمات هاست نمایندگی، هاست اقتصادی، هاست حرفه ای لینوکس، هاست ایمیل، هاست رادیویی، هاست وردپرس و سرور مجازی KVM شامل تخفیف تمدید می شود.
  4. تبلیغات شامل تخفیف نمی شود.
  5. مجوزها شامل تخفیف نمی شوند.

2- تخفیف در خرید کلیه محصولات (30%)

در زیر مجموعه خدمات هاست، محصولات انتقالی وجود دارد که هر کدام از بالاترین سطح کیفی برخوردار هستند. امسال می توانید با 30% تخفیف ویژه تمامی محصولات را در تمامی دوره های فصلی، سالانه، دو ساله و حتی سه ساله خریداری کنید. توجه داشته باشید که تمامی بسته ها شامل 20% تخفیف پیش فرض در دوره های پرداخت سالانه به بالا می باشد که به این معنی است که علاوه بر تخفیف پیش فرض می توانید از 30% تخفیف نیز بهره مند شوید. مهمتر از همه، شما می توانید از هر دو مکان در ایران و آلمان استفاده کنید.

کد تخفیف: 1401 all30

مبلغ تخفیف: 30%

از کد تخفیف استفاده کنید

مدت استفاده: از 20 مارس تا 15 آوریل


3- تخفیف باور نکردنی در تلگرام (تا 95 درصد)

نوروز امسال از 29 اسفند لغایت 24 فروردین هر روز به تعداد محدود 35 تا 95 درصد تخفیف منتشر می شود. هر روز می توانید با مراجعه به کانال تلگرام از تخفیف فوق العاده برخوردار شوید. محصولات شامل این تخفیف ها: هاست وردپرس، هاست لینوکس، هاست اقتصادی، سرور ابری، سرور KVm، گواهینامه SSL، مجوزها و سایر خدمات ارائه شده توسط گروه.

صفحه کانال تلگرام: https://t.me/sevenhost24

مدت استفاده: از 21 مارس تا 15 آوریل