منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تمدید خودکار خدمات در وبلاگ Sonhost • Sonhost اضافه شده است

تمدید خودکار خدمات در وبلاگ Sonhost • Sonhost اضافه شده است

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
تمدید خودکار خدمات در وبلاگ Sonhost • Sonhost اضافه شده است

به این مقاله چند ستاره می‌دهید؟

[کل: 4 میانگین: 4]

همراه با سلام و تبریک آغاز سال نو، قابلیت جدیدی به قسمت کاربری SonHost اضافه شده است که امکان تمدید خودکار خدمات را به صورت جداگانه در اختیار کاربران قرار می دهد. این ویژگی به شما امکان می دهد پرداخت ها را مدیریت کنید و دوره صورتحساب را به طور جداگانه تمدید کنید و فرقی نمی کند که چه نوع خدماتی دارید.

به دلیل حوادث فورس ماژور که برای برخی از کاربران به خصوص عزیزانی که در سربازی هستند پیش می آید، گاهی اوقات دسترسی به تمدید خدمت خود را ندارند و باعث می شود تا چندین روز به صورت خودکار سرویس آنها از دسترس خارج شود.

به همین دلیل است که ما این ویژگی را به SonHost اضافه کرده ایم تا بتوانید به طور خودکار دوره صورتحساب خود را با شارژ حساب کاربری خود افزایش دهید و اعتبار خود را با قابلیت پرداخت از موجودی اعتبار حساب کاربری به میزان مورد نظر خود افزایش دهید.

نحوه تمدید خودکار سرویس در Sonhost

برای استفاده از این قابلیت کافی است پس از ورود به حساب کاربری مانند تصویر زیر به منوی مورد نظر بروید خدمات > تمدید خودکار نگاه کن یا با کلیک بر روی دکمه زیر مستقیماً به این صفحه در ناحیه کاربری SunHost هدایت می شوید.

تمدید خودکار در Sonhost

سپس مانند تصویر زیر لیست تمامی سرویس های فعال قابل تمدید نمایش داده می شود. وضعیت تمدید خودکار فعال یا غیرفعال سرویس در جلوی هر سرویس نشان داده شده است.

تمدید خودکار سرویس به Sonhost اضافه شده است

مشابه تصویر بالا، ستون وضعیت تمدید خودکار برای هر سرویس نشان می دهد که تمدید خودکار فعال یا غیرفعال است. این قابلیت به صورت پیش فرض برای تمامی کاربران غیرفعال است و با توجه به نیاز خود می توانید با کلیک بر روی دکمه مقابل هر کدام، آن را به حالت فعال تغییر دهید.

به عنوان مثال، در اینجا ما سرویس 7481 را انتخاب می کنیم، اگر تمدید خودکار را فعال کنید، دکمه سبز رنگ در ستون وضعیت تمدید خودکار نشان داده می شود.

تمدید خودکار سرویس Sonhost

به طور مشابه، اگر یک توسعه دهنده هستید و چندین سرویس مشتری را مدیریت می کنید، می توانید گزینه تمدید خودکار سرویس را به طور جداگانه فعال یا غیرفعال کنید. در غیر این صورت، اگر شما مالک سرویس‌ها هستید، معمولاً می‌توانید این ویژگی را با استفاده از دکمه‌های «فعال یا غیرفعال کردن همه» در بالا کنترل کنید.

نحوه افزایش اعتبار حساب کاربری

برای استفاده از این ویژگی و تمدید خودکار خدمات، باید تعادل کافی برای سرویس خود داشته باشید. همچنین 9% مالیات خدمات در نظر گرفته شده است که باید این مبلغ را در اعتبار شما لحاظ کند تا به دلیل کمبود موجودی، مشکلی برای تمدید خودکار سرویس وجود نداشته باشد.

برای افزایش اعتبار کافی است روی دکمه «افزایش اعتبار» یا از منو کلیک کنید مالی > افزایش موجودی وارد صفحه مربوطه مشابه تصویر زیر شوید.

موجودی حساب کاربری Sonhost را افزایش دهید

سپس در قسمت مبلغ مبلغ مورد نظر را به تومان وارد کرده و دکمه «افزایش موجودی» را بزنید. وارد درگاه پرداخت می شوید و می توانید اعتبار حساب خود را افزایش دهید.

پس از آن دیگر نگران غیرفعال شدن سرویس به دلیل عدم پرداخت نخواهید بود و کافی است حساب کاربری شما اعتبار مورد نیاز برای تمدید سرویس ها را داشته باشد.