منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تور ارزان تفلیس گرجستان ویژه تابستان 1401 لحظه آخری

تور ارزان تفلیس گرجستان ویژه تابستان 1401 لحظه آخری

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
تور ارزان تفلیس گرجستان ویژه تابستان 1401 لحظه آخری

آیا می خواهید سفر به یک شهر اروپایی با مناظر خاص و فوق العاده زیبا را تجربه کنید؟ آیا می خواهید به شهری سفر کنید که آثار تاریخی در بافت قدیمی و بناهای مدرن در شهر جدید خود داشته باشد؟ شب های پر جنب و جوش، سواحل زیبا، معماری نئوکلاسیک و غیره. تنها بخشی از جاذبه های گردشگری شهری ارزان و اروپایی به نام تفلیس است. تفلیس پایتخت گرجستان است که زمانی متعلق به ایران بود، اما در حال حاضر یکی از کشورهای اوراسیا محسوب می شود.

چرا تور ارزان لحظه آخری تفلیس؟

وب سایت لحظه آخری که افتخار همکاری با بهترین دلال ها و آژانس های تور گرجستان (تفلیس و باتومی) را دارد، با گرد هم آوردن این آژانس های مسافرتی، امکان مقایسه قیمت تورهای مختلف را برای کاربران خود فراهم کرده است. این موارد گران قیمت ممکن است مناسب ترین باشند تور ارزان تفلیس برای خود و عزیزانتان انتخاب کنید و از سفری فراموش نشدنی لذت ببرید.

تور ارزان تفلیس چیست؟

گرجستان به عنوان یک کشور اروپایی خود کشور ارزانی است. این در حالی است که در فصل تابستان در ایام سال مانند مرداد و شهریور به دلیل گرم بودن هوا نسبت به روزهای عادی سال، گردشگران کمتری نسبت به روزهای دیگر سال در این کشور حضور دارند. به همین دلیل قیمت هتل های تفلیس به میزان قابل توجهی کاهش می یابد و این کاهش قیمت به آژانس های مسافرتی این امکان را می دهد که تورهای تفلیس و باتومی گرجستان را با قیمت کمتر و ارزان تری برای کاربران خود ارائه دهند.

تور ارزان تفلیس چیست؟

تور تفلیس از کدام شهرها برگزار می شود؟

تور تفلیس از شهرهایی مانند مشهد، شیراز، اصفهان، تهران و تبریز برگزار می شود که یکی از پرطرفدارترین آنها می باشد. تور تفلیس از تبریز می دانستم از آنجایی که تبریز به مرزهای ترکیه و گرجستان نزدیک است، هر ساله گردشگران زیادی که مایل به سفر به گرجستان هستند از این شهر به تفلیس می روند.

خدمات تور ارزان لحظه آخری گرجستان چیست؟

آژانس های مسافرتی همکار لحظه آخری خدمات متنوعی را برای تورهای تفلیس و باتومی خود ارائه می دهند تا گردشگران ایرانی با خیالی آسوده از یک سفر اروپایی فراموش نشدنی لذت ببرند. از خدمات ارزان توریستی گرجستان در لحظه آخر می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • رزرو هتل با غذا
  • بلیط دو طرفه
  • محل اقامت مناسب
  • راهنمای زبان فارسی
  • راهنما
  • گشت شهری رایگان حتی در تورهای ارزان
  • بیمه سفر
آیا برای سفر به گرجستان به ویزا نیاز دارید؟

آیا برای سفر به گرجستان به ویزا نیاز دارید؟

یکی از سوالات مهمی که ذهن گردشگرانی را که برای اولین بار می خواهند به گرجستان بروند به خود مشغول می کند این است که آیا برای سفر به شهرهای گرجستان اخذ ویزا یا ویزای گرجستان ضروری است یا خیر؟ در پاسخ باید بگوییم نه! طبق قراردادی که در سال 2016 بین مقامات کشورمان ایران و مقامات گرجستان منعقد شد، گردشگران ایرانی که قصد سفر تفریحی و گردشگری به گرجستان را دارند، برای ورود به این کشور نیازی به اخذ ویزای گرجستان ندارند.