منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • سال 2023 چه رنگی است؟ | ترندهای رنگ پنتون برای سال 2023

سال 2023 چه رنگی است؟ | ترندهای رنگ پنتون برای سال 2023

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
سال 2023 چه رنگی است؟ | ترندهای رنگ پنتون برای سال 2023

رنگ سال 2023 آن هم انتخاب شد! همه هنرمندان و شرکت های بزرگ برای مشخص شدن رنگ سال جدید لحظه شماری می کنند تا همگام با روند رنگ وارد سال جدید شوند و خود را با دنیا یک رنگ کنند. رنگ سال 2023، مانند تمام رنگ های معرفی شده در 20 سال گذشته، حاوی معانی فرهنگی عمیق و گسترده ای است. روانشناسی رنگ نشان می دهد که هر رنگی می تواند احساسات، احساسات و ویژگی های متفاوتی را منعکس کند و با دانستن همه این مولفه ها می توان از رنگ سال به بهترین شکل استفاده کرد.

چه کسی رنگ سال 2023 را تعیین می کند؟

شرکت پنتون که به عنوان مرجع جهانی رنگ شناخته می شود، بیش از دو دهه است که هر ماه دسامبر قبل از شروع سال جدید، رنگی را به عنوان رنگ مد سال انتخاب می کند. این شرکت از کارشناسان رنگ در سراسر جهان مشاوره دریافت می کند. این افراد با در نظر گرفتن رویدادهای جهان و فرهنگ حاکم، رنگی را انتخاب می کنند که در عین حال که امروز را توصیف می کند، نگاهی اجمالی از آینده به جهان می دهد.

رنگ سال انتخاب شده توسط پنتون به قدری معتبر است که تمامی شرکت های بزرگ در زمینه مبلمان، پوشاک و سایر صنایع از این رنگ در تولید و بسته بندی محصولات خود و همچنین طرح های گرافیکی مرتبط با خود استفاده می کنند.

بعد از اجرای Very Peri as رنگ سال 2022امسال نیز مانند سال های گذشته رنگ سال 2023 شرکت پنتون (رنگ 1402 ) بسیار متفاوت معرفی شده است.

در این وبلاگ با همه فواید ماساژ صورت شناختن

رنگ سال 2023

سال 2023 چه رنگی است؟

پنتون رنگ سال 2023 (رنگ سال 1402) را معرفی کرد: Viva Magenta; رنگ ترکیبی از لذت زندگی. Pantone’s Viva Magenta 1750-18 که توسط این برند به عنوان “قرمز غیر متعارف برای زمان های غیر متعارف” توصیف می شود، صورتی پرانرژی با نکاتی از بنفش است که به خانواده رنگ قرمز تعلق دارد.

Viva Magenta که به عنوان جسور و بی باک توصیف می شود، رنگی پر جنب و جوش است که الهام بخش شادی و خوش بینی است و قرار است یک داستان سرای جدید در دنیای امروز باشد.

پنتون در تعریف رنگ سال 2023 (رنگ سال 1402) می گوید که در عصر تکنولوژی امروز، مردم به دنبال ریشه هایی در طبیعت و واقعیت هستند که بتوان از آنها الهام گرفت. گفته می شود که رنگ Viva Magenta از رنگی به نام “قرمز کوچینی” الهام گرفته شده است. این رنگ در واقع یکی از با ارزش ترین رنگ های طبیعی است و به عنوان درخشان ترین و قوی ترین رنگ ها در کل دنیا شناخته می شود. Viva Magenta به گفته پنتون، نیروهای طبیعت را به هیجان می آورد و تاثیر بسزایی در تقویت روحیه افراد دارد.

زیبایی چیست؟ این وبلاگ جالب را دنبال کنید

رنگ سال 2023

چه چیزی باعث شد که Viva Magenta را به عنوان رنگ سال 2023 انتخاب کنیم؟

همانطور که توضیح دادیم، کارشناسان و محققان شرکت پنتون برای انتخاب رنگ سال، علاوه بر در نظر گرفتن فرهنگ غالب و اتفاقاتی که بر کل جهان تأثیر گذاشته است، به کاوش در جهان می پردازند. اظهار نظر .

به گفته پنتون، Viva Magenta مظهر جسارت، جسارت، سرزندگی و طغیان احساسات است. در دنیای فناوری امروز، همه مردم جهان، فارغ از نژاد و ملیت، با یکدیگر در ارتباط هستند و روز به روز این ارتباط گسترده تر و عمیق تر می شود. Viva Magenta این پیام را منتقل می‌کند که شجاعت و انرژی افراد را قادر می‌سازد تا در سراسر مرزهای فرهنگی با یکدیگر ارتباط برقرار کنند و از همان فناوری استفاده کنند که سال‌ها مردم را از هم دور کرده است و این پیوند را دوباره تقویت کند.

رنگ سال 2023 (رنگ سال 1402) با اشاره به طبیعت سعی دارد به مردم یادآوری کند که چگونه ریشه در طبیعت دارند و می توانند آرامش و انرژی روزانه خود را از طبیعت بگیرند. رویدادهای احساسی و غم انگیزی در جهان رخ می دهد و پنتون با معرفی رنگ سال 2023 سعی دارد روحیه افراد را بالا ببرد و به آنها کمک کند تا به آنچه طبیعی و واقعی است بازگردند.

سال 2023 چه رنگی است؟

ویژگی های هنری رنگ سال 2023 چیست؟

برای استفاده از رنگ Viva و Magenta بهتر است با کد آن و همچنین انواع رنگ های هارمونی و مکمل Viva Magenta آشنا شوید.

Viva Magenta متعلق به لیست Pantone Textile Cotton Extended است و دارای شماره PMS 1750-18 TCX است. رنگ 2023 در لیست رنگ های وب گنجانده نشده است، بنابراین نمی توان از آن در کدهای HTML و CSS با استفاده از نام رنگ استفاده کرد. کد هگز این رنگ #BB2649 و برای RGB برابر است با (187, 38, 73). می توان آن را برای صفحات وب با مقادیر هگز، RGB یا HSL اعمال کرد.

رنگ سال 2023

گزینه های زیادی برای زیبایی صورت مردان در بازار وجود دارد. اگر می خواهید بدانید چگونه از صورت خود مراقبت کنید، این وبلاگ را از دست ندهید

رنگ مکمل سال 2023 چیست؟

رنگ های مکمل رنگ هایی هستند که در جهت مخالف رنگ در چرخه رنگ قرار دارند. Viva Magenta توسط Mountain Meadow تکمیل شده است. طبق سیستم RGB بهترین مکمل برای Viva Magenta کد #BB2649 کد رنگی #26BB98 یا Mountain Meadow است. استفاده و کار با یک پالت رنگ مکمل ساده ترین راه برای ایجاد هارمونی خیره کننده است. مطالعات نشان می دهد که پالت رنگ متضاد بهترین راه برای جلب توجه بیننده است.

رنگ سال 2023

در این مقاله با پرفروش ترین دستگاه های زیبایی آشنا شوید

چه رنگ هایی با رنگ سال 2023 مطابقت دارد؟

یکی از راه های استفاده از رنگ سال در دکوراسیون منزل و انتخاب لباس این است که ابتدا بفهمید رنگ چیست سال 2023 چه رنگی است؟? یکی از نکات جالب در مورد ترکیب رنگ 1402 یا 2023 این است که این رنگ به راحتی در کنار رنگ 2022 قرار می گیرد همانطور که توضیح دادیم در ترکیب رنگ ویوا مجنتا رنگ بنفش نیز وجود دارد. یکی از نکات برای هماهنگی رنگ ها این است که می توانید رنگ ها را با ترکیب رنگ هایی با تن و سایه های یکسان ترکیب کنید. همانطور که رنگ سال 2022 ترکیبی از بنفش است. بنابراین به راحتی می توان آن را در کنار Viva Magenta قرار داد.

همچنین، اگر همچنان علاقه مند به استفاده از رنگ 2022 هستید، می توانید از رنگ های زیر نیز برای تنظیم رنگ 2023 استفاده کنید:

سر غاز سبز یا آبی

ترکیب رنگ سال 2023 با رنگ کله غازی در دکوراسیون داخلی جلوه ای مجلل و پیچیده به فضا بخشیده است. همچنین با ترکیب این دو رنگ در پوشش خود می توانید شجاعت و قدرت خود را نشان دهید.

رنگ 1402

زرد شور یا تند

با ترکیب رنگ زرد تند یا ملایم با Viva Magenta می توانید فضایی پرانرژی و شاد را تزئین کنید. البته توصیه می شود از ترکیب این دو رنگ برای تزئین اتاق نوجوان استفاده کنید. همچنین این ترکیب هنگام انتخاب لباس می تواند تصویری از سرزندگی و انرژی را منعکس کند.

اضافه شدن رنگ از سال 2023

خاکستری

اگر می خواهید فضای خانه شیک و یکدست به نظر برسد؛ اما لحظاتی از انعکاس انرژی و خلاقیت نیز وجود دارد، می توانید از قانون ترکیب 70 تا 30 رنگ در دکوراسیون منزل استفاده کنید. 70% رنگ خاکستری و 30% رنگ 2023 را انتخاب کنید. همچنین می توانید کت، کت و کت خاکستری بپوشید و در انتخاب رنگ کیف یا کفش خود فقط از Viva Magenta استفاده کنید.

رنگ 1402

تفاوت بین زیبایی و منحصر به فرد بودن چیست؟ این وبلاگ را از دست ندهید

آخرین کلمه

در این مقاله برای ارائه رنگ سال 2023 (رنگ 1402) و ما سعی کردیم با معرفی رنگ های مکمل و متضاد به شما کمک کنیم تا از رنگ سال 2023 به بهترین شکل ممکن در طراحی دکوراسیون منزل، طراحی گرافیکی و هماهنگی لباس های خود استفاده کنید.

در صورت تمایل نظرات خود را با ما و سایر خوانندگان به اشتراک بگذارید.