منو سایت

 • خانه
 • وبلاگ
 • ماساژ صورت برای چاقی معجزه ماساژ صورت برای چاقی

ماساژ صورت برای چاقی معجزه ماساژ صورت برای چاقی

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
ماساژ صورت برای چاقی معجزه ماساژ صورت برای چاقی

یکی از دغدغه های افراد داشتن چهره ای خوش فرم و زیباست. برخی افراد صورتی غلیظ را نشانه زیبایی می دانند و برخی دیگر صورتی نازک و کشیده را نشانه زیبایی می دانند. افرادی که می خواهند صورتشان چاق و پر باشد ممکن است علاقه ای به تزریق ژل یا فیلر نداشته باشند. ماساژ صورت برای چاقی این یکی از روش هایی است که می تواند در کنار رژیم غذایی مناسب به شما کمک کند چهره ای چاق و حجیم داشته باشید. این مقاله یکی از بهترین و تاثیرگذار است نحوه ماساژ صورت برای چاقی ما آن را به شما ارائه می کنیم تا بتوانید با استفاده از این روش بهترین نتیجه را بگیرید.

آیا ماساژ صورت برای چاقی موثر است؟

ماساژ صورت به تنهایی و برای مدت کوتاهی نمی تواند صورت شما را لاغر یا چاق کند. ماساژ صورت بیشتر برای فرم دادن به صورت، زیبایی و بهبود پوست استفاده می شود. همانطور که می دانید یکی از تکنیک های زیبایی پوست آسیای شرقی ماساژ صورت است. این ماساژ با بهبود گردش خون در بافت صورت و تقویت ماهیچه ها، علاوه بر بهبود وضعیت پوست، صورت را شکل می دهد. ماساژ صورت برای چاقی روش خاصی دارد که باید برای مدت طولانی تکرار شود. همچنین اگر می خواهید از ماساژ صورت برای چاقی صورت در طول ماساژ باید از روغن های مخصوص استفاده کنید. در مقاله بهترین روغن برای ماساژ صورت می توانید با روغن های مناسب آشنا شوید.

آیا ماساژ صورت برای چاقی موثر است؟

روغن هایی مانند روغن گلرنگ یا روغن ویتامین E که می توانید به صورت کپسول از داروخانه ها تهیه کنید، می توانند به صورت شما حجم دهند. ماساژ صورت برای چاقی این امر تنها با تکرار و استفاده از این روغن ها امکان پذیر است.

همانطور که توضیح دادیم، ماساژ صورت باعث افزایش خون رسانی می شود و به جذب بهتر روغن ها در پوست و لایه های عمیق آن کمک می کند. جذب چربی مفید این روغن‌ها به دلیل خاصیت حجم‌دهنده، چهره‌ای چرب ایجاد می‌کند.

ماساژ صورت برای چاقی یک تکنیک خاص هست که نحوه اعمال آن را برای شما عزیزان توضیح می دهیم. همچنین باید بدانید که استفاده از روغن های مفید و غنی زعفران و ویتامین E علاوه بر چاق کننده صورت می تواند به بهبود وضعیت پوست، کاهش چین و چروک، رفع خطوط خنده، رفع گودی زیر چشم و پاکسازی پوست صورت کمک کند.

تغذیه برای افراد چاق موثر است. در مقاله دو میوه برای چاقی صورت دو میوه موثر را معرفی کرده ایم که خواندن آنها را به شما پیشنهاد می کنیم.

انواع ماساژ صورت برای چاقی چیست؟

قبل از رفتن به نحوه ماساژ صورت برای چاقی بچه ها بیایید، لازم است روش ماساژ صورت برای چاقی برای بررسی همانطور که در بخش قبل ذکر شد، چاق کردن صورت با ماساژ این تنها زمانی امکان پذیر است که از روغن های چرب طبیعی مانند گلرنگ و روغن ویتامین E استفاده کنید، همچنین لازم به ذکر است که ماساژ چاقی صورت این به تنهایی نمی تواند چربی روی صورت شما را تضمین کند. علاوه بر ماساژ باید رژیم غذایی مناسبی داشته باشید و از راهکارهای موثر برای چاقی صورت استفاده کنید.

روش هایی برای ماساژ چاقی صورت محصولاتی وجود دارد که می توانید در کنار ماساژ با روغن از آنها استفاده کنید تا صورت حجیم و پرپشتی داشته باشید. از جمله انواع موثر ماساژ صورت می توان موارد زیر را به عنوان روش های مکمل ماساژ صورت برشمرد:

ماساژ صورت با یخ

استفاده از یخ در ماساژ صورت روشی است که سالهاست برای لیفت صورت و بهبود پوست استفاده می شود. چاق شدن صورت به گونه ای است که میزان چربی انباشته شده در اثر گرانش زمین می تواند در قسمت پایین صورت افزایش یابد. بنابراین چاقی تنها مشکل نیست. بلکه مهم این است که صورت شما به شکلی مناسب و زیبا حجم خود را افزایش دهد.

ماساژ صورت با یخ

نزدیک به ماساژ صورت برای چاقی یک یا دو بار در هفته، صبح ها پس از بیدار شدن از خواب و پاکسازی صورت، می توانید از ماساژ یخ برای سفت شدن بافت پوست و فرم دادن به صورت استفاده کنید. توجه داشته باشید که هنگام استفاده از یخ، آن را مستقیماً به پوست خود نچسبانید زیرا می تواند باعث آسیب جدی پوست و التهاب شود. برای اطلاعات بیشتر مقاله ماساژ صورت با یخ را مطالعه کنید.

ماساژ صورت با غلتک

چندین سال است که انواع رول و غلطک صورت در بازار لوازم آرایشی و بهداشتی موجود است. تاثیرات مثبت ماساژ غلتکی بر روی پوست افراد این محصولات را به یکی از محبوب ترین لوازم ماساژ صورت تبدیل کرده است. نزدیک به ماساژ صورت برای چاقی می توانید هفته ای یکبار قبل از خواب صورت خود را با غلتک ماساژ دهید. بهتر است از پایین گردن شروع کنید و تا قسمت های بالایی پوست حرکت کنید. این ماساژ به شما کمک می کند تا پوستی کشیده داشته باشید و از پف کردگی که یکی از نتایج چاقی صورت است جلوگیری کنید.

ماساژ صورت با غلتک
 • برای ماساژ صورت علاوه بر غلتک می توانید از قاشق یا سنگ نیز استفاده کنید. توجه داشته باشید که وسایل ماساژ صورت باید قبل از استفاده کاملا تمیز شوند، زیرا در حین ماساژ به دلیل افزایش گردش خون و نرمی پوست، میکروب ها و باکتری ها به راحتی وارد پوست می شوند.
 • علاوه بر گونه ها ماساژ صورت برای چاقی و فرم دادن به صورت، می توانید از یوگای صورت برای تقویت گونه های خود و تقویت عضلات صورت خود استفاده کنید. به صورت زیر عمل کنید:
 1. لب های خود را به مدت 30 ثانیه در حالت نفخ نگه دارید و آنها را به چپ و راست حرکت دهید. این روش را 5 بار متوالی با فاصله 10 ثانیه تکرار کنید.
 2. گونه های خود را با هوا پر کنید و 20 ثانیه نگه دارید. 10 ثانیه استراحت کنید و 5 بار تکرار کنید.
 3. لب های خود را به مدت 10 ثانیه جمع کنید و سپس به مدت 10 ثانیه در حالت خنده نگه دارید. 5 ثانیه استراحت کنید و سپس 5 بار تکرار کنید.
یوگا برای صورت برای چاقی

آموزش ماساژ صورت برای چاقی

مطالعه کردن نحوه ماساژ صورت برای چاقی خیلی ساده است. برای این منظور ابتدا باید یکی از روغن های طبیعی زیر را انتخاب کنید:

 • روغن عرعر
 • روغن ویتامین E
 • روغن آووکادو
 • روغن بادام شیرین

نکته: روغن ها را در یک بطری کوچک تمیز و در بسته، با بدنه تیره و قطره چکان نگهداری کنید. همچنین هرگز قبل از ماساژ روغن را گرم نکنید زیرا می تواند اثر معکوس داشته باشد.

آموزش ماساژ صورت برای چاقی
 • صورت و دست های خود را کاملا بشویید و خشک کنید.
 • 2 تا 3 قطره روغن را روی کف دست خود بریزید.
 • دست های خود را به هم بمالید تا روغن پخش شود.
 • کف دست ها را روی صورت خود از چانه به بالا و پایین پیشانی تا اطراف چشم ها و گونه ها بمالید.
 • در ناحیه گونه ها، دست ها را به سمت بالا و به صورت دایره ای بچرخانید
 • سعی کنید هنگام ماساژ گونه ها، پوست را به سمت بالا بکشید تا دچار افتادگی نشوید.
 • از چانه دو دوست خود در جهت چپ و راست خط فک به جلو و عقب حرکت کنید.
 • توجه داشته باشید که نباید زیر چانه و گردن را ماساژ دهید، زیرا این کار باعث افزایش حجم و ایجاد پف می شود.
 • مراحل را به مدت 2 دقیقه تکرار کنید تا روغن کاملا جذب پوست شما شود.
 • برای تاثیر بهتر ماساژ صورت برای چاقی هر شب قبل از خواب این کار را تکرار کنید.

علاوه بر ماساژ، تغذیه مناسب برای چاقی صورت موثر است. پیشنهاد می کنیم مقاله برای چاقی صورت چه بخوریم را مطالعه کنید.

آخرین کلمه

در این مقاله از مجموعه مقالات بلاگ اسپا نحوه ماساژ صورت برای چاقی و انواع آن را به شما عزیزان معرفی کردیم. اگر می خواهید صورتتان در کمترین زمان حجم خود را افزایش دهد، بهتر است در کنار ماساژ از رژیم چاق کننده صورت مناسب استفاده کنید. همچنین توصیه می کنیم برای گرفتن نتیجه بهتر و کاهش عوارض چاقی صورت با متخصص تغذیه مشورت کنید.

امیدواریم مطالب ارائه شده برای شما مفید بوده باشد. خوشحال می شویم اگر نظرات و تجربیات خود را با ما و سایر خوانندگان این مقاله در میان بگذارید.