منو سایت

محبوب ترین شکلک های 2022

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
محبوب ترین شکلک های 2022

سال 2022 به پایان رسید و مانند هر سال بسیاری از وب سایت ها و شبکه های اجتماعی “بهترین” سال گذشته را بررسی کردند. همچنین می خواهیم نگاهی به برخی از بهترین شکلک های نوین هاب بیندازیم و لیست محبوب ترین شکلک های سال 2022 را مرور کنیم. این فهرست با تجزیه و تحلیل بیش از 463 میلیون توییت به دست آمده است.

شکلک های محبوب در سال 2022

بی شک ایموجی ها یکی از جذاب ترین ویژگی های ارتباطی در فضای مجازی هستند. بسیاری از ما از شکلک ها برای بیان احساسات خود استفاده می کنیم. اگر موضوع پست اینستاگرامی را دوست نداشته باشیم، به راحتی می توانیم با یک شکلک ناراحتی خود را ابراز کنیم و برای ابراز علاقه به یک فرد، برای او پیام قلبی و ایموجی قلب ارسال می کنیم.

بنابراین اگر بگوییم ایموجی ها بخش زیادی از روز ما را اشغال می کنند اغراق نکرده ایم.

به همین دلیل، بهترین شکلک های سال گذشته می تواند بسیار جالب و مطالعه شود. زیرا تا حدودی بیانگر حالات روحی و انواع احساساتی است که همه مردم دنیا در یک سال تجربه کرده اند. البته باید تاکید کنیم که ایموجی های قدیمی همچنان شانس بیشتری برای ارسال در بین کاربران آشنا دارند و ایموجی های ذکر شده در این لیست بیشتر مد روز هستند تا محبوب. پس با ما همراه باشید تا با هم داغ ترین ایموجی های سال قبل را مرور کنیم.

لبخند با چشمان اشک آلود بهترین ایموجی سال

این ایموجی توسط Emojipedia به عنوان محبوب ترین و شیک ترین ایموجی سال 2022 انتخاب شد. اگر از طرفداران شکلک ها هستید و زمان زیادی را صرف یافتن شکلک های مناسب برای بیان احساسات خود می کنید، با اضافه شدن این شکلک به مجموعه شکلک های شما، باید غرق در شادی شوید. شاید به یاد داشته باشید که سال گذشته در بین ایموجی ها یک صورتک با همان صورت ها اما بدون اشک وجود داشت و این نسخه بهبود یافته آن ایموجی است.

از شکلک چشم اشک آور می توان برای ابراز قدردانی، شادی، ذوق و تا حدودی غم و اندوه استفاده کرد. از کدام احساس برای بیان این ایموجی استفاده می کنید؟

شکلک های معکوس 🙃

این ایموجی در موقعیت های مختلف استفاده می شود. موقعیت های سردرگمی، طعنه آمیز، احمقانه یا شرم آور می تواند برخی از موقعیت های استفاده از این شکلک باشد. این تنوع در استفاده را می توان یکی از دلایل اصلی انتخاب شکلک وارونه شکلک در لیست بهترین شکلک های 2022 دانست.

لبخند آب شده🫠

این شکلک در آخرین نسخه ایموجی ها اضافه شده و بخشی از نسخه 14.0 می باشد. از ایموجی می توان برای نشان دادن گرمای شدید استفاده کرد، اما بسیاری از افراد خلاق تر می شوند و از آن برای بیان شرمندگی و غرق شدن خود استفاده می کنند.

انگشتان ضربدری 🫰

اگر تا به حال یک فیلم ایتالیایی دیده باشید یا با ایتالیایی ها سروکار داشته باشید، حتما متوجه ژست خاصی در زبان بدن آنها شده اید. برای ایتالیایی ها بسیار رایج است که هنگام صحبت انگشتان یک دست را به هم فشار می دهند و آن را بالا و پایین می برند. این روزها با الهام از این مدل ایتالیایی زبان شکلک ساخته شده است که اتفاقاً محبوبیت زیادی هم دارد. از این ایموجی می توان برای ابراز ناراحتی و ناامیدی استفاده کرد، برخی از آن زمانی که از کسی می خواهند منتظر بماند استفاده می کنند. در هر صورت، با توجه به اینکه این ژست خاص در فرهنگ های مختلف معانی مختلفی دارد، استفاده از آن را می توان به دیدگاه هر فرد واگذار کرد.

صورت و قلب خندان

این ایموجی چند سالی است که بسیار محبوب بوده و در لیست بهترین ایموجی ها قرار گرفته است. از این ایموجی می توان برای ابراز علاقه استفاده کرد. البته برخی نیز از این ایموجی استفاده می کنند تا بگویند غرق عشق طرف مقابل شده اند.

شکلک های محبوب سال

جمجمه 💀

اگرچه جمجمه یکی از قدیمی ترین ایموجی های لیست است، اما اخیراً محبوبیت زیادی پیدا کرده است، مخصوصاً در میان ژنرال Z. شاید برای شما جالب باشد که Gen Z از ایموجی جمجمه برای گفتن اینکه من از خنده مردم استفاده می کند!

در این میان طرفداران جشن هالووین توجه ویژه ای به این ایموجی دارند و به خصوص در این روز استفاده از ایموجی جمجمه در بین شبکه های اجتماعی و پیام رسان ها به میزان قابل توجهی افزایش می یابد.

لبخند خندان 🥺

صورتک خندان یکی دیگر از ایموجی های مد روز در سال 2022 است. می توانید از شکلک برای بیان درخواست یا زمانی که احساس نارضایتی می کنید استفاده کنید. این شکلک تأثیر خاص خود را در تحسین و تمجید از چیزی یا شرم و پشیمانی دارد.

شکلک صورت سرخ شده 😳

چه زمانی صورت ما قرمز می شود؟ خجالت، خجالت یا حتی حیرت گزینه های اصلی هستند. در این مواقع است که می توانید هشتمین ایموجی پرطرفدار سال 2022 را ارسال کنید.

ایموجی گریان 😭

شاید برای شما جالب باشد که این ایموجی در بین نسل جوان بسیار محبوب است، سپس با موضوعی بسیار خنده دار مواجه می شوند. آنها از این ایموجی استفاده می کنند تا بگویند از شدت خندیدن گریه کرده اند.

البته به جز این مورد، از ایموجی های گریه کننده نیز برای موقعیت های غمگین و غمگین به وفور استفاده می شود.

ایموجی دست های قلب 🫶

این تصویر یکی از جدیدترین ایموجی ها به حساب می آید و از زمانی که وارد بازار شده است مورد توجه قرار گرفته است. جالب اینجاست که ژست ساختن قلب با دست در خارج از فضای مجازی تا حدودی تازگی دارد و بسیاری از افراد سعی می کنند با این ژست قدردانی، محبت و حمایت خود را به دیگران نشان دهند.

برخی از بهترین شکلک های دیگر برای سال 2022

  • چشم 👀
  • دارم از خنده غش میکنم🤣
  • آتش 🔥
  • قدرت و دست 💪
  • با دو دستش بزن
  • دست روی صورت و نگاه کردن از بین انگشتان 🫣
  • ژست سپاسگزاری از شرق آسیا 🙏

آخرین کلمه

با هم تعدادی از بهترین شکلک های سال 2022 را بررسی کردیم، شکلک هایی که امسال طرفداران زیادی داشته اند و بیشتر برای بیان احساسات استفاده می شوند. به نظر شما کدام شکلک ها در این لیست گم شده بودند؟

به نظر شما کدام شکلک در بین مشاغل آنلاین محبوب تر و مرتبط تر است؟