منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • پاسخ قوی کاربران به تغییرات فید اینستاگرام

پاسخ قوی کاربران به تغییرات فید اینستاگرام

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
پاسخ قوی کاربران به تغییرات فید اینستاگرام

کایلی جنر “اینستاگرام را دوباره اختراع کنید”

همه ما اینستاگرام را به خاطر پست های جالب و متنوعش دوست داریم. این پلتفرم به دلیل محتوای آموزشی، سرگرمی و خرید آنلاین، مخاطبان بسیاری را در سنین مختلف پوشش می دهد. اما اخیرا اگر فید اینستاگرام خودتان را بررسی کنید، پست‌هایی را از حساب‌هایی که دنبال نمی‌کنید می‌بینید.

به گفته برخی، این رویکرد جدیدی برای مرتب‌سازی بر اساس محتوای ایده‌آل نیست، زیرا اینستاگرام به دنبال هماهنگی خود با برنامه TikTok است. اگر به یاد داشته باشید اوایل سال جاری، مارک زاکربرگ، مدیر عامل متا، به تغییراتی در نحوه مرتب‌سازی محتوا در فیدهای کاربران اشاره کرد. این کار توسط هوش مصنوعی انجام می شود و بسیاری از محتوایی که در فید خود می بینید توسط افرادی غیر از دنبال کنندگان شما ارسال می شود.

این تغییر در فید اینستاگرام بیشتر مشهود است، جایی که با ویدیوهای کوتاه از حساب‌هایی که دنبال نمی‌کنید بمباران می‌شوید. این رویکرد را می توان موفقیت بزرگی برای تیک توک دانست، اما بسیاری از کاربران اینستاگرام از تجربه جدید راضی نیستند. در همان زمان، تقریباً 100000 کاربر خواستار بازگشت اینستاگرام به وضعیت قبلی خود شدند.

اعتراض کایلی جنر به فید اینستاگرام تغییر کرد

کایلی جنر مدل آمریکایی که بیش از 360 میلیون دنبال کننده دارد و می تواند تاثیر زیادی روی مردم بگذارد نیز درخواست این تغییر را داده است. در استوری که در اینستاگرام گذاشت، گفت بیایید اینستاگرام را بازیابی کنیم، کپی تیک توک را متوقف کنید، فقط می خواهیم عکس های خنده دار دوستانمان را ببینیم.

در نهایت، طبق گزارش های اخیر، متا این بتا را متوقف می کند. زیرا قبلاً باعث خشم بسیاری از کاربران از جمله خواهران مشهور کایلی جنر شده است. خواهران جنر از اینکه این اپلیکیشن آشکارا از TikTok کپی کرده و از قالب اصلی اشتراک‌گذاری عکس خود دور شده، ابراز ناراحتی کردند.

موساری در پاسخ به منتقدان گفت که عکس ها نقش مهمی برای اینستاگرام دارند. اما کاربران باید عادات ویدیویی توصیه شده خود را تغییر دهند. او همچنین توضیح داد که اینستاگرام به این دلیل که کاربران زیادی ویدیوها را به اشتراک می‌گذارند و لایک می‌کنند، به این ویدیوها فشار می‌آورد.

سخنان آدم موسری در واکنش به واکنش کاربران

واکنش شدید علیه این نسخه بتا باعث شد موساری و تیمش به طور موقت مسیر خود را تغییر دهند.

مصری در این رابطه گفت: خوشحالم که ریسک کردیم، اگر هر از چند گاهی شکست نخوریم، به اندازه کافی بزرگ یا جسورانه فکر نمی کنیم، اما قطعا باید یک گام بزرگ به عقب برداریم و سازماندهی مجدد کنیم. “

با این حال، مصری تصریح کرد که اینستاگرام به پردازش ویدیوها به این روش ادامه خواهد داد. در حالی که به طور موقت تعداد این ویدیوها را در فیدهای کاربران کاهش می دهد، زمانی که شرکت احساس کند فناوری بهبود یافته است، تعداد این ویدیوها دوباره افزایش می یابد.

آخرین کلمه

آیا فکر می کنید مخاطبان واقعاً به دنبال تجربه ای شبیه به تیک توک هستند؟ یا هر برنامه هدف متفاوتی دارد؟ شما در مورد آن چه فکر میکنید؟

ویژگی NOTES اینستاگرام یکی از قابلیت های جدید این پلتفرم است. برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه، آدرس صفحه مربوطه را در قسمت وبلاگ New Hub مشاهده کنید.