منو سایت

 • خانه
 • وبلاگ
 • چگونه به ویدیوهای Reels اینستاگرام موسیقی اضافه کنیم؟

چگونه به ویدیوهای Reels اینستاگرام موسیقی اضافه کنیم؟

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
چگونه به ویدیوهای Reels اینستاگرام موسیقی اضافه کنیم؟

ویژگی محبوب ریل اینستاگرام را به خاطر دارید؟ حالا قابلیت جدیدی به آن اضافه شده است که در ادامه توضیح خواهم داد. طبق مطالعات اخیر، نرخ تعامل برای ویدیوهای Rails حدود 1.5٪ است که نرخ چشمگیری است.

این مفهوم را با یک مثال روشن می کنم، برند معروف نایک پادشاه است ریل اینستاگرام F. با علم به اینکه هر روز افراد بیشتری از Rails استفاده می کنند، این برند از این ویژگی به نفع بازاریابی خود استفاده می کند.

به طور متوسط، ویدیوهای Reels این غول کفش 4.6 میلیون بازدید داشته و بیشترین بازدید ویدیوی آن به 6.7 میلیون رسیده است.

اگر شما هم مثل من از طرفداران ویدیوی ریلز هستید، این مقاله را فقط برای شما نوشتم. امروز در این مقاله ویژگی جدیدی که به این ویژگی اضافه شده است را معرفی می کنم. پس تا پایان مقاله با من همراه باشید.

در هفته گذشته، اینستاگرام به کاربران بیشتری اجازه دسترسی به گزینه Rails را داده است. اما این ویژگی ممکن است بیشتر برای کاربران iOS فعال باشد.

اما اخیرا افرادی که گزینه Rails را داشتند، گزینه الگو را در دوربین Rails مشاهده می کنند. این گزینه به کاربران این امکان را می دهد که فرمت دلخواه را برای ویدیوهای خود انتخاب کنند. که با آن می توانید کادربندی خلاقانه برای ویدیوهای خود داشته باشید و ویدیوهای جذاب تری بسازید.

علاوه بر این، اینستاگرام لیستی از موسیقی های پیشنهادی برای ویدیوهای Rails را نیز ارائه کرده است تا بتوانید ویدیوهای مورد علاقه خود را بسازید.

موسیقی را به حلقه های اینستاگرام اضافه کنید

 1. در مرحله اول، روی نماد افزودن داستان روی عکس نمایه خود ضربه بزنید.به ویدیوهای Reels موسیقی اضافه کنید
 2. در پایین صفحه، گزینه ها را به سمت چپ بکشید تا گزینه Rails را ببینید و آن را انتخاب کنید.
 3. هنگامی که صفحه Rails بارگیری می شود، تعدادی آیکون جدید در سمت چپ صفحه مشاهده خواهید کرد.
 4. برای افزودن موسیقی به درام های خود، روی نت موسیقی ضربه بزنید.
 5. در صفحه بعد لیست آهنگ های محبوب و لیست آهنگ هایی که ممکن است دوست داشته باشید را در قسمت مربوط به خود مشاهده خواهید کرد.
  چگونه به ویدیوهای Reels موسیقی اضافه کنم؟اضافه کردن موسیقی به آهنگ های اینستاگرام
 6. اما اگر می خواهید از موسیقی ای که می خواهید ذخیره کنید استفاده کنید، کلمه ذخیره شده را در نوار جستجوی بالای صفحه جستجو کنید.
 7. وقتی آهنگ مورد علاقه خود را پیدا کردید، روی آن ضربه بزنید.
 8. در صفحه بعد می توانید با کشیدن نشانگر به چپ یا راست قسمت مورد نظر آهنگ را از نوار پایین انتخاب کنید. نکته بسیار جالب در مورد این بخش این است که متن آهنگ به صورت متن بر روی صفحه نمایش داده می شود تا بتوانید قسمت مورد نظر خود را راحتتر انتخاب کنید.
  به ویدیوهای Reels موسیقی اضافه کنید
 9. هنگامی که بخش مورد نظر خود را انتخاب کردید، روی گزینه انجام شده در گوشه سمت راست بالای صفحه ضربه بزنید.
 10. اکنون می توانید فیلم بگیرید، متن یا هر چیز دیگری را به آهنگ های خود اضافه کنید.
 11. زیرنویس ها و هشتگ های مورد نظر خود را وارد کنید و پس از پایان کار، آنها را با جهان به اشتراک بگذارید.
  موسیقی در ریل اینستاگرام

رول های موسیقی را در اینستاگرام ذخیره کنید

اما اگر اتفاقاً Music Rails شخصی را دوست دارید و می خواهید از آن استفاده کنید، باید مراحل زیر را دنبال کنید:

 1. ابتدا ریل های مورد نظر خود را انتخاب کنید
 2. سپس روی گزینه صدای اصلی در گوشه سمت چپ پایین تراک ها ضربه بزنید
 3. در صفحه بعد گزینه save را بزنید تا موسیقی مورد نظر در قسمت صوتی اینستاگرام شما ذخیره شود.

نتیجه

با توجه به محبوبیت Rails و اینکه کاربران تا کنون علاقه زیادی به آن نشان داده اند، توصیه می کنیم در صورت فعال بودن این قابلیت در حساب کاربری خود، حتما از آن برای تعامل بیشتر با مخاطبان استفاده کنید. با استفاده از Rails می توانید ویدیوهای با کیفیت و جذابی را در حوزه کاری خود تولید کنید. حتما نتیجه را خواهید دید.

اما سوال تکراری این است چگونه Instagram Rails را فعال کنم؟ در پاسخ به این سوال باید گفت که هیچ راه حلی برای فعال کردن Rails برای کاربران وجود ندارد، فقط باید تا زمانی که این قابلیت در حساب کاربری شما فعال است صبور باشید.

اما اگر قصد دارید زودتر از این قابلیت استفاده کنید، می توانید از مرورگر دسکتاپ خود وارد حساب کاربری خود شوید و افزونه persistence را به مرورگر خود اضافه کنید تا گزینه Rails را در اکانت خود مشاهده کنید. در نهایت، ویدیوی خود را از رایانه خود آپلود کنید.

اگر می خواهید در مورد الگوریتم ریل اینستاگرام و نحوه تولید محتوا برای آن بیشتر بدانید، مقاله مرتبط در قسمت محتوای آموزشی وبلاگ نوین هاب را بررسی کنید.