منو سایت

گزارش سالانه 1400 هاب جدید منتشر شد

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
گزارش سالانه 1400 هاب جدید منتشر شد

سومین گزارش سالانه نوین هاب منتشر شد

هر ساله بسیاری از شرکت ها گزارش های سالانه خود را منتشر می کنند. طبق معمول، نوین هاب هزار و چهارصدمین گزارش سالانه خود را از نحوه عملکرد مصرف کنندگان و کسب و کارها در شبکه های اجتماعی تهیه کرده است. این گزارش غنی با تکیه بر منابع معتبر بین المللی و ایرانی برای شما آورده شده است. این گزارش به بررسی بسیاری از جنبه های فعالیت شبکه های اجتماعی می پردازد.

جالب است بدانید که بر اساس آمار به دست آمده از این گزارش، نرخ رشد کاربران شبکه های اجتماعی از سال 1398 تا 1399 به دلیل شیوع بیماری همه گیر کرونا، 13 درصد بوده است، اما این میزان در سال بعد به دلیل شیوع آن 3 درصد کاهش یافته است. برای شمارش معکوس کرونا

این روزها که بازار خرید اینترنتی بسیار داغ است، جالب است بدانید که در رتبه بندی محصولات خریداری شده توسط کاربران اینترنت، وسایل الکترونیکی در راس قرار دارند و پس از آن پوشاک و پوشاک، لوازم خانگی و مبلمان، وسایل سرگرمی، وسایل شخصی و در نهایت غذا.

از جمله جالب ترین عناوینی که در این گزارش خواهید خواند:

  1. محبوب ترین شبکه های اجتماعی در ایران
  2. پربازدیدترین سایت های دنیا
  3. جذاب ترین نوع محتوا در اینترنت
  4. رتبه بندی محصولات خریداری شده توسط کاربران اینترنتی
  5. ایرانیان با بیشترین فالوور در اینستاگرام
  6. درآمد ایرانی ها از طریق اینستاگرام
  7. تعداد فروشگاه های اینستاگرام در ایران
  8. اکثر مراکز جدید

بعلاوه اثرات طرح حفاظت ما همچنین در مورد عواقبی که برای کاربران اینترنت به همراه خواهد داشت صحبت کردیم.

معرفی Navin Hub در سال گذشته!

نگران نباشید، ما کاربران خود را فراموش نکرده ایم. برای وضوح، ما همچنین به نحوه عملکرد Navin Hub در سال گذشته و تأثیر آن بر تجارت نگاه کرده ایم. بر اساس این گزارش تعداد کاربران نوین هاب نسبت به سال گذشته 47 درصد افزایش یافته است و مفتخریم که سال گذشته مخاطبان بیشتری داشتیم.

علاوه بر این، اضافه شدن گالری به لینک رسمی، انتشار اپلیکیشن نوین هاب در فروشگاه گوگل پلی، اضافه شدن پیام های مستقیم توییتر و فیس بوک به پنل و اضافه شدن API رسمی آپارات از جمله مواردی هستند که آپدیت های مهم نوین هاب در سال 1400.

آخرین کلمه

این گزارش با تلاش و همکاری کل تیم نوین هاب تهیه و تولید شده است. این گزارش ارزش خواندن دارد. امیدواریم بتوانید از اطلاعات و آمار موجود در آن برای بهبود کسب و کار خود استفاده کنید.

دانلود گزارش سالانه نوین هاب 1400