منو سایت

یک دکمه شیشه ای در تلگرام بسازید

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
یک دکمه شیشه ای در تلگرام بسازید

دکمه شیشه ای تلگرام یکی از ویژگی های جالب این پیام رسان این است که هر روز می توانیم آن را در صفحات مختلف مشاهده کنیم. اما بسیاری از افراد با روش ساخت دکمه شیشه ای در تلگرام آشنایی ندارند و به دنبال راه حلی هستند تا از طریق این دکمه ها لینک های خود را به دست مخاطبان برسانند. در ادامه این مقاله نحوه ساخت دکمه شیشه ای را به ساده ترین شکل ممکن توضیح خواهیم داد.

دکمه گلس تلگرام چیست؟

تلگرام با وجود محدودیت هایی که در ایران دارد همچنان مورد استفاده بسیاری از کاربران قرار می گیرد و هر روز با آپدیت ها و امکانات جدید کاربران را شگفت زده می کند. یکی از جدیدترین قابلیت های این پیام رسان دکمه شیشه ای است. کاربران تلگرام با استفاده از این قابلیت می توانند صفحات مورد نظر خود را لینک کنند.

جالب اینجاست که دکمه شیشه ای تلگرام به سرعت در بین کاربران محبوب شده است و یکی از بهترین راه ها برای اتصال موضوعات و جلب توجه مردم به حساب می آید. با این حال، بسیاری از مردم با این موضوع آشنایی ندارند و اگر توضیحی در مورد این دکمه ها ارائه دهید، خوب است. فرمت های مستطیلی و چاپی (شیشه ای) مورد استفاده برای قرار دادن لینک ها دکمه های شیشه ای نامیده می شوند.

لینک تلگرام

چرا از دکمه شیشه ای استفاده کنیم؟

دکمه شیشه ای مزیت های جالبی دارد که باعث می شود کاربران در بسیاری از موارد از این گزینه استفاده کنند. وقتی پستی را با دیگران به اشتراک می گذارید، پیوند دکمه شیشه ای آن فوروارد می شود و دیگران می توانند از آن پیوند استفاده کنند.

از طرفی ظاهر جالب و تاثیرگذار دکمه های شیشه ای باعث شد تا مخاطبان بیشتر با آنها تعامل داشته باشند و به سرعت توجه آنها را به سمت لینک ها جلب کنند. بنابراین، اگر از لینک های شیشه ای در محتوای خود استفاده کنید، بازخورد بیشتری از کاربران دریافت خواهید کرد و آنها به لینک های شما اهمیت بیشتری می دهند.

چگونه با دکمه شیشه ای لینک ایجاد کنیم؟

حتما تا به حال متوجه شده اید که تلگرام به طور انحصاری دکمه های شیشه ای را در اختیار کاربران خود قرار نمی دهد و این گزینه فقط توسط ربات ها قابل دسترسی است. متأسفانه اکثر ربات ها هنگام استفاده از دکمه شیشه ای مشکلات خاص خود را دارند. تبلیغات تصادفی و ثابت، گذراندن یک فرآیند خسته کننده برای دریافت دکمه و دنبال کردن چندین کانال دیگر از جمله دردسرهای استفاده از ربات ها است. پس بهتر است از ابزاری استفاده کنیم که فرآیند ساخت دکمه شیشه ای را برای ما با نظم بهتری انجام دهد.

با ابزار جدید هاب یک دکمه شیشه ای تلگرام ایجاد کنید

یکی از ساده ترین راه ها برای ساخت دکمه شیشه ای استفاده از ابزار جدید هاب است. کسانی که مشترک نوین هاب می شوند می توانند به راحتی هنگام ارسال پست های خود بر روی دکمه شیشه کلیک کرده و با انتخاب افزودن دکمه شیشه ای در تلگرام، لینک های خود را از این طریق ارسال کنند.

لینک تلگرام

یکی از مزایای استفاده از ابزار Novinhub برای ایجاد دکمه شیشه ای این است که @via یا همان نقل قول را نشان نمی دهد. از سوی دیگر، اضافه شدن آسان دکمه های شیشه ای از طریق پنل هاب جدید نیز آن را به یکی از انتخاب های برتر تبدیل کرده است. با ابزار نوین هاب به راحتی می توانید با وارد کردن نام و لینک مورد نظر چندین دکمه شیشه ای را در کنار هم ایجاد کنید و از هر کدام حجم قابل توجهی اطلاعات بدست آورید.

نصب برنامه نوین هاب

سایر ویژگی های ابزار Navin Hub

نحوه ساخت دکمه شیشه ای تلگرام با ابزار جدید هاب را برای شما توضیح داده ایم. بد نیست به تعدادی دیگر از ویژگی های ابزار جدید هاب اشاره کنیم. نوین هاب ابزاری قدرتمند برای مدیریت و به روز رسانی تمامی حساب های شبکه های اجتماعی در یک داشبورد جامع است. با استفاده از این پلتفرم می توانید تمامی ویژگی ها و قابلیت های مورد نیاز خود را در یک داشبورد داشته باشید و علاوه بر این می توانید امکانات بیشتری نسبت به خود شبکه های اجتماعی داشته باشید. زمان‌بندی و انتشار پست‌ها برای همه شبکه‌های اجتماعی، مدیریت پیام‌ها و نظرات به صورت همزمان، امکان تحلیل، امکان اضافه کردن مدیر بدون ارائه رمز عبور و غیره. برخی از مزایای استفاده از ابزار نوین هاب است.

آخرین کلمه

یکی از گزینه های جذاب تلگرام را بررسی کردیم و نحوه ساخت دکمه شیشه ای را به شما گفتیم. به شما پیشنهاد می کنیم اگر از کاربران فعال تلگرام هستید حتما به این مقاله نگاهی بیندازید آخرین آپدیت های تلگرام نگاهی بیندازید و ببینید این پیام رسان فوق العاده چه گزینه های جدیدی را به پلتفرم خود اضافه کرده است.