منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • 5 ابزار برای آنالیز رقبا در سایت و شبکه های اجتماعی

5 ابزار برای آنالیز رقبا در سایت و شبکه های اجتماعی

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
5 ابزار برای آنالیز رقبا در سایت و شبکه های اجتماعی

در این مقاله 5 ابزار تحلیل رقبای وب سایت و شبکه های اجتماعی را معرفی کرده ایم که اطلاعات جالبی در مورد وب سایت و شبکه های اجتماعی رقبا در اختیار شما قرار می دهد. با دانستن این ابزارها می توانید ببینید که چه طیف وسیعی برای تحلیل رقبا وجود دارد. همچنین می توانید ببینید که چه ابزارهای مختلفی برای نظارت بر تمام جنبه های فعالیت آنها در دسترس دارید. لازم به ذکر است که هر یک از ابزارهایی که در زیر ارائه می کنیم در قسمت تحلیل رقبا بهتر و تخصصی تر عمل می کنند. به عنوان مثال، یکی از ابزارها اطلاعات بیشتری در مورد سئو به شما می دهد و دیگری با شبکه های اجتماعی رقابتی سروکار دارد. با ما همراه باشید تا در مورد هر ابزار تحلیل رقبا بیشتر بدانید.

Similar Web Competitor Site Analysis Tool Network مشابه

این ابزار بازاریابی هوشمند به کاربران خود اجازه می دهد تا به اطلاعات وب سایت های رقیب دسترسی داشته باشند و از داده های آنها به نفع خود استفاده کنند. Similar Web یکی از بهترین ابزارهای تجزیه و تحلیل وب سایت رقیب محسوب می شود. با استفاده از این ابزار، دیدی کلی از رقبای خود در صنعت و همچنین اطلاعاتی در مورد مشتریان بالقوه خود خواهید داشت. کافی است نام رقیب را در کادر جستجوی این ابزار وارد کنید و دیدی کلی از ترافیک وب سایت مورد نظر خواهید داشت. با کمک چنین داده های وب، می توانید روند رشد خود و رقبای خود را مقایسه کنید و می توانید مسیر آینده و تقویم محتوایی خود را بهتر فرموله کنید.

ابزار تجزیه و تحلیل رقبای مشابه وب، عملکرد و روند ترافیک هر وب سایت را بر اساس نرخ پرش، کل بازدیدها و موارد دیگر ارائه می دهد. داده هایی مانند ترافیک یک کشور یا منبع خاص از طریق این ابزار در اختیار کاربران قرار می گیرد. سایت های ارجاع دهنده برتر و داده های رسانه های اجتماعی رقبا از دیگر اطلاعات مفیدی است که Similar Web با کاربران خود به اشتراک می گذارد.

برای استفاده از Similar Web ابتدا می توانید از نسخه رایگان آن استفاده کرده و سپس یکی از اشتراک های مناسب خود را خریداری کنید.

ابزار تحلیل لبه اجتماعی شبکه های اجتماعی رقبا Social Edge

Social Blade یک ابزار تجزیه و تحلیل رسانه های اجتماعی یکپارچه است که بر شبکه های اجتماعی رقبا تمرکز دارد. Social Blade با بسیاری از رسانه های اجتماعی از جمله یوتیوب، فیس بوک، اینستاگرام، توییتر و غیره ادغام شده است. رقبا را می توان با ابزار Social Blade بررسی و تجزیه و تحلیل کرد.

برای استفاده از این ابزار تجزیه و تحلیل شبکه های اجتماعی رقیب، باید شناسه آنها را در هر شبکه اجتماعی در کادر جستجو وارد کنید و اطلاعات مربوط به حساب کاربری رقیب به سرعت ظاهر می شود. با کمک این تحلیل می توانید به حساب فالوورها و مشترکین رقبا دسترسی داشته باشید. نکته جالب این است که می توانید روند رشد فالوورهای رقیب را ببینید و هر ثانیه آنها را در دسترس داشته باشید. ابزار Social Blade همچنین به شما اجازه می دهد تا حساب های توییچ، توییتر و یوتیوب خود را با رقبای خود مقایسه کنید.

خبر خوب این است که برخی از ویژگی های Social Blade به صورت رایگان در اختیار شما قرار می گیرد و اگر می خواهید اطلاعات کاملتر و سریع تری به دست آورید، می توانید یکی از اشتراک های برنزی، نقره ای، طلایی یا ممتاز این ابزار را خریداری کنید.

ابزار تحلیل سئو، سمرش سمروش

به هر ترتیبی که باشد، نوبت ابزار تحلیل رقبای سامراش است. Semrush را می توان به عنوان یک ابزار جهانی در نظر گرفت و بسیاری از متخصصان سئو با این ابزار سروکار دارند. با کمک سمراش می توانید سئوی سایت یا رقبای خود را تحلیل کنید. با استفاده از این اطلاعات می توانید به بهینه سازی موتور جستجوی وب سایت کمک کنید و تصویر کاملی از حضور آنلاین خود به دست آورید. با دسترسی به تبلیغات سئو سامراش و ابزارهای تولید محتوا، این شانس را خواهید داشت که بهتر دیده شوید و در نتایج جستجو بالاتر بروید.

برخی از خدمات سمراش به صورت رایگان در اختیار کاربران قرار می گیرد و برای دسترسی به ابزارهای بهتر و کاملتر باید نسخه های پولی آن را خریداری کرد.

ابزار جستجو و تجزیه و تحلیل کلمات کلیدی جاسوسی Spyfo

ابزار تحقیق کلمات کلیدی و تجزیه و تحلیل رقبا Spyfo به شما کمک می کند تا وب سایت های رقیب را به راحتی تجزیه و تحلیل کنید. اطلاعات کلمه کلیدی که Spyfo ارائه می دهد جامع و کامل است و به خوبی برای تجزیه و تحلیل وب سایت های رقیب استفاده می شود.

Spyfo اطلاعاتی در مورد کلمات کلیدی که رقبای شما خریداری کرده اند یا حمایت مالی کرده اند، بک لینک ها و سایر اطلاعاتی که رقبای شما دارند و از شما جلوتر هستند را در اختیار شما قرار می دهد، این اطلاعات مفیدی است که Spyfo در اختیار کاربران خود قرار می دهد.

ابزار تجزیه و تحلیل فناوری رقیب Biltvit ساخته شده با

Bildwit ابزار جستجوی فناوری نامیده می شود. کاری که این ابزار برای شما انجام می دهد بررسی فناوری و دسترسی رقبا است. بر اساس وب سایت این ابزار، پایگاه داده Bildwit اطلاعاتی در مورد بیش از 32634 فناوری وب و 673 میلیون وب سایت دارد. با استفاده از این ابزار می توانید بررسی کنید که کدام سایت ها از سبد خرید، تجزیه و تحلیل، هاست و موارد دیگر استفاده می کنند. همچنین این ابزار اطلاعات فیلترینگ را بر اساس موقعیت مکانی، ترافیک و … ارائه می دهد. به کاربرانش.

آخرین کلمه

در این مقاله نوین هاب 5 ابزار کاربردی برای آنالیز وب سایت ها و شبکه های اجتماعی رقبا ارائه کردیم. نظر شما در مورد اطلاعاتی که این ابزارها به شما می دهند چیست؟ از چه ابزارهایی برای تجزیه و تحلیل رقبای خود استفاده می کنید؟ در نظرات به ما اطلاع دهید تا سایر مخاطبان ما بتوانند از آنها استفاده کنند.